Прокуратура подала позов до суду з вимогою повернути в комунальну власність дитсадок «Світлофорчик»

Черкаською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо повернення до комунальної власності територіальної громади міста Черкаси майна закладу освіти, –  повідомляє прес-служба Черкаської місцевої прокуратури.

Зокрема, Черкаською місцевою прокуратурою до господарського суду Черкаської області подано позовну заяву про витребування нерухомого майна, що входило до складу майнового комплексу дошкільного навчального закладу № 50 “Світлофорчик” Черкаської міської ради.

Вказане нерухоме майно вибуло з власності територіальної громади міста Черкаси на виконання рішення Черкаської міської ради згідно договору купівлі-продажу, укладеного між департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради та фізичною особою-підприємцем.

За втручання органів прокуратури, рішення Черкаської міської ради визнано незаконним та скасовано в судовому порядку, а договір купівлі-продажу нерухомого майна визнано недійсним.

Так, наразі вживаються заходи щодо витребування майна від теперішнього власника на підставі ч. 1 ст. 388 Цивільного кодексу України.

http://prokuratura.ck.ua/
черкаси дитсадок№50 світлофорчик прокуратура суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі