• Головна
  • Стелу "Я люблю Черкаси" планують розмістити в Сосновому бору за озером із русалонькою
17:20, 18 січня 2017 р.

Стелу "Я люблю Черкаси" планують розмістити в Сосновому бору за озером із русалонькою

Про це в коментарі кореспонденту сайту "ІнфоМІСТ" розповів керівник комунального підприємства "Дирекція парків" Володимир Стойко. За його словами, підприємство подало до бюджету розвитку пропозицію щодо створення проекту встановлення стели вартістю 120 тисяч гривень.

– Під час виготовлення проекту слід врахувати вагу об’єкта для майбутнього фундаменту та висоту (кожна літера – до 2 метрів у висоту). Потрібно прорахувати, щоб цей напис був безпечним, – пояснив таку вартість проекту Стойко.

Він також зазначив, що визначення місця біля озера – попереднє.

– Якщо подивитися верхній ряд лавок, за цими лавками ідеально розміститься напис. За ним буде сосновий бір, а попереду – оця велика ділянка біля озера, –зауважив директор комунального підприємства.

Стела-1

Стела-1

Володимир Стойко також відкинув ідею, яка озвучувалася раніше, щодо встановлення стели на місці фейсволу. За його словами, після докладного вивчення цього питання з’ясувалось, що майданчик занадто тісний для неї.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, у Черкасах виник скандал через створення стели “Я люблю Черкаси” після того, як з’ясувалось, що її створювали без обговорення з кошторисом у сумі 300 тисяч гривень. Нині літери для стели вже готові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #стела #сосновийбір
Оголошення
live comments feed...