![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкаський гурт переспівав найвідоміші хіти “The Beatles” (ФОТО, ВІДЕО)
Молодий український колектив із Черкас “Спів Братів”, яких називають “українськими Бітлз”, зробили музичний подарунок для всіх бітломанів, – розповідає «Радио. Обозреватель».
Музиканти переспівали десять найвідоміших пісень ліверпульської четвірки українською мовою. Серед каверів, які заспівали музиканти були такі пісні The Beatles, як: “From Me To You”, “A Hard Day`s Night”, “She Loves You”, “Please Please Me”, “All My Loving”, “And I Love Her “,” Ob-la-di Ob-la-da “,” Come Together “і” Hey Jude! “.
![Спів Спів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спів
«Переспівувати легендарних завжди хочеться, завжди відповідально, завжди ризиковано. Але ми все-таки зважилися. У нас була мрія: заспівати The Beatles українською мовою. Довго шукали гідний матеріал і тільки в кінці 2014-го знайшли поетичний скарб – “Пісенний світ бітлів”, – розповіли музиканти.