![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (ФОТО)
4 січня відбулась передача Вогню громаді Черкас. Привезли його члени Пласту – Національної скаутської організації України, які продовжують гарну традицію поширення Вогню по Україні. У Черкасах ця подія відбулася на Соборній площі. Там зібралося чимало люду, серед яких і представники різних церковних конфесій, владці.
![Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (Ф..., фото-1 Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (Ф..., фото-2 Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (Ф..., фото-3 Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цього дня до церемонії передачі святого вогню мирянам Черкас традиційно долучились священики Української православної церкви, Автокефальної церкви, Греко-католицької та Римо-католицької церков. Серед учасників святкового дійства був і перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль.
Організатор заходу – Черкаський осередок національної скаутської організації України «Пласт».
![Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (Ф..., фото-4 Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (Ф..., фото-5 Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (Ф..., фото-6 Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Довідково
Вогонь є символом тепла, миру та злагоди, душевного спокою, любові до людей і до світу. Цю передріздвяну традицію започаткували ще в 1986 році. Відтак щороку Вогонь поширюють в різних країнах. З рук у руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів, і потрапляє до всіх, хто потребує світла миру, злагоди і сподівань, єднаючи людей у переддень Різдва Христового.