
14:10, 5 січня 2017 р.
Черкаські патрульні затримали трьох чоловіків, які проникли в чуже авто
Сьогодні о 3:30 ночі, на вулиці Смілянській патрульні затримали трьох чоловіків, які намагалися здійснити крадіжку з автомобіля Daewoo.
Зловмисники розбили скло на дверцятах та проникли до салону. Одним із затриманих виявився громадянин, що перебував у розшуку.
Зловмисників доставили до міського відділу поліції. Чоловікам від 25 до 28 років, – повідомили у прес-службі Патрульної поліції Черкас.
Патрульна поліція нагадує водіям не залишати цінних речей у салоні автомобіля: автомагнітоли, відеореєстратори, ноутбуки, жіночі сумки, барсетки, документи, особисті речі та гроші, тощо. У разі незаконного проникнення до вашого авто, повідомляти оперативну лінію “102”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
10 липня
Оголошення
17:53, 30 червня
1
15:36, 10 липня
7
19:14, 28 червня
1
live comments feed...