Черкащани підтримали ідею створення в місті притулку для жінок

Наприкінці минулого року громадська активістка Тетяна Кавальчук зареєструвала на сайті міськради петицію про створення притулку для жінок, які потерпають від насильства. Відповідна ініціатива набрала необхідних 250 голосів для подальшого розгляду владцями, – розповідає ВІККА.

"На жаль, Черкаси – одне з небагатьох міст України, де досі немає повноцінного безпечного притулку для жінок, в якому можна було б отримати психологічну, юридичну та соціальну допомогу всім, хто має в цьому потребу. На території Черкаського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ працює жіночий центр, який надає такі послуги жінкам та жінкам з дітьми, які постраждали від насильства. Однак він не може забезпечити потреби всіх жінок через відсутність необхідного фінансування", – йдеться у тексті петиції.

Автори ініціативи просять: створити цілодобову телефонну "гарячу лінію" в Черкасах, за якою можна буде отримати підтримку та консультацію; виділити кошти на фінансування вже існуючого на базі Черкаського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ кризового жіночого центру для жінок з дітьми, які постраждали від насильства, та створити повноцінний центр тимчасового проживання та реабілітації цих жінок у місті Черкаси.

http://vikka.ua
черкаси ініціатива притулок жінки соціальнадопомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі