• Головна
  • Підрядникам, які отримали негативні відгуки, більше не доручатимуть виконання робіт
15:40, 3 січня 2017 р.

Підрядникам, які отримали негативні відгуки, більше не доручатимуть виконання робіт

Темпи та якість робіт, що виконуються в загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах, не завжди відповідають тим вимогам, які перед ними ставила міська влада Черкас. Про це повідомив заступник міського голови Ігор Коломоєць, який опікується сферою освіти, – інформує офіційний портал Черкаської міської ради.

Зокрема, за словами Ігоря Анатолійовича, чимало критики та невдоволення з приводу незадовільної якості та затягнутих термінів робіт дісталося на адресу таких підрядників, як ПП «Інтерет», ПП Нікітський, ПП «Сателіт ПРО», ПП «Оліфер», ПП «БТК Лад».

Порушили відведений термін виконання робіт (подекуди – більше, ніж на три місяці) ТОВ «Східноєвропейське будівельне об’єднання», ТОВ «АІДА», ТОВ «Арсенал», ПП «Інтерстрой», ПП «Техбуднагляд».

– Недобросовісні підрядники, які не виконують умов угод і тим самим підводять не лише владу, керівників закладів, де проходять роботи, а й усю громаду міста, не повинні цього року заходити на муніципальні замовлення. Низка підрядників уже мають негативні відгуки, а це є підставою більше не доручати їм робіт. Це наша чітка позиція, – запевнив Ігор Коломоєць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #підрядники #якістьробіт #невиконаннявимог
Оголошення
live comments feed...