• Головна
  • Міські бюджетні кошти тепер буде обслуговувати націоналізований «ПриватБанк»
14:50, 3 січня 2017 р.

Міські бюджетні кошти тепер буде обслуговувати націоналізований «ПриватБанк»

Про це у “Фейсбуці” повідомив секретар міськради Олександр Радуцький.

«Сьогодні разом із міським головою Анатолієм Бондаренком був присутній на відкритих торгах, в результаті яких переможцем став “ПриватБанк”, який із 2017 року також має змогу обслуговувати бюджетні кошти. Саме пропозиція цієї фінансової структури в сумі 20 % ставки за рік дала їй можливість перемогти у конкурсі, в якому могли брати участь лише державні банки.

Із минулого бюджетного року в нас є вільний залишок коштів у розмірі 130 мільйонів, які ми розмістимо на рахунку в “ПриватБанку”. Згідно умов договору, в міської влади буде можливість в будь-який момент ці гроші забрати. До того ж, якщо протягом року інший банк зробить нам кращу пропозицію, то можна буде розраховувати на збільшення нинішньої відсоткової ставки.

Минулоріч міська влада користувалася послугами “Укргазбанку”. Це дало змогу місту заробити 36 мільйонів із річною ставкою у 19 %. Цього разу ця структура теж брала участь у конкурсі, але її пропозиція у 16 % (максимум 19 %) нас не влаштувала.

Отже, не встиг розпочатися 2017 рік, а в Черкасах міська влада вже знайшла можливість заробити ще більше грошей для бюджету», – завершив свій допис Радуцький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #бюджетнікошти #торги #приватбанк #радуцький
Оголошення
live comments feed...