• Головна
  • «Черкаські Мавпи» поступилися «Дніпру»
09:30, 26 грудня 2016 р.

«Черкаські Мавпи» поступилися «Дніпру»

Черкаські Мавпи» не зуміли створити сенсацію. У заключній грі 2016-го року команда Максима Міхельсона поступилася на виїзді «Дніпру» – 55:82. Черкасці не зуміли впоратися з захистом суперника і в жодній з чвертей не здобули більше 18 очок. У свою чергу «Дніпро» продемонстрував вражаючий відсоток реалізації три очкових, – розповідає прес-служба Черкаських Мавп».

Уже з перших хвилин матчу господарям вдалося відірватися в рахунку завдяки більш агресивній гри в атаці. Відзначимо, що енергійно працював на обох щитах капітан "Дніпра" Тимофеєнко, який допоміг своїй команді заволодіти перевагою в дебюті матчу. "Мавпи" трохи скоротили відставання після виходу з лави Кольченка, проте на першу перерву гості пішли за 9-очкового дефіциту.

У другій десятихвилинці господарі зробили свою перевагу двозначною і на велику перерву пішли, маючи 13-очковий гандикап. "Дніпру" вдалося підкоригувати відсоток влучань, та й м'яч підопічні Журавльова втрачали в два рази рідше, ніж "Мавпи", у яких в атаці виділявся лише Кольченко – кращий у команді Міхельсона в першій частині матчу.

Після великої перерви переламати хід зустрічі гостям не вдалося: господарі продовжували стабільно набирати очки, в той час як у "Мавп" з грою в атаці не клеїлося. Склалося таке враження, що після важкої гри в Запоріжжі підопічні Міхельсона повністю відновитися не встигли, не зумівши навіть оформити заявку на камбек. "Дніпро" спокійно збільшив свою перевагу, зробивши заключну десятихвилинку лише формальністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію