Наталію Макаренко після скандалу таки буде звільнено

Департамент освіти та гуманітарної політики засуджує дії вчителя школи № 17 Наталії Макаренко. Її буде звільнено за агресивні висловлювання до дітей. Про це заявила журналістам директор департаменту Марина Бакланова, – повідомляє ІнфоМІСТ.

– Позиція департаменту освіти є такою: безумовно, це має бути звільнення, а директору школи, який допустив цю ситуацію, догана, – зазначає Бакланова. Водночас вона повідомила, що вчитель або директор школи можуть оскаржити наказ про звільнення.

– Зараз такий час, що все можна оскаржити в суді. Я не відкидаю такої ситуації, що хтось із них звернеться до суду, – констатує Марина Бакланова.

Головна освітянка міста повідомила, що під час роботи спеціальної комісії відбувалось спілкування і з самою вчителькою і з батьками дітей. Крім того, комісії було передано весь аудіозапис слів учительки, а не лише контекстні записи. Його було досліджено.

– Учителька надала письмові пояснення, а також директор. Від батьків також було колективне звернення на захист учительки, яка є класним керівником їхніх дітей. Після того, як було все вивчено, ухвалили рішення про звільнення, – каже Марина Бакланова.

Вона констатує: Наталія Макаренко – хороший педагог.

– Результати її роботи – це переможці міських та навіть обласних етапів олімпіад. Але ми говоримо не про її фах, а про моральність, вихованість і дотримання законів України про освіту, – зазначає Бакланова і додає, що про методи викладання вчителя дізналася уже зі ЗМІ.

Свої висловлювання вчитель англійської пояснила “збудженим станом”.

– Департамент освіти категорично засуджує таку поведінку вчителя. Сама як педагог впевнена, що за будь-яких обставин: вивели – не вивели, але педагог не має морального права підвищувати голос на дитину, – каже директор департаменту освіти. – Є різні методи, як реагувати на ситуації, коли хтось не слухається. Перша – зводити такі ситуації жартами чи розрядкою ситуації… Є різні методики, і вчителі мають їх знати. Всі ми люди, але якщо ти педагог, маєш дотримуватись професійної етики.

infomist.ck.ua
черкаси школа17 вчителькаанглійськоїнаталіямакаренко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии