Черкаські АТОвці отримали документи на землю (ФОТО)

82 бійці антитерористичної операції з Черкас отримали передбачену їм землю. Ці ділянки, площею шість соток кожна, розміщені в межах вулиць Онопрієнка та Грибної, Академіка Сергія Єфремова та Галини Буркацької. Повний пакет документів, який засвідчує право власності на ці наділи, сьогодні їм та їхнім рідним вручили міський голова Анатолій Бондаренко та його заступник Геннадій Шевченко, – розповідає прес-служба міської ради.

– Насправді, це – наш обов’язок перед кожним із Вас – людьми, що ризикували власним життям, аби відстояти право на суверенну Україну, – сказав мер. – Це те найменше, чим ми можемо Вам віддячити, хоча знайти вільну землю в межах міста виявилося доволі складно. Але ми намагатимемося довести справу до кінця й надалі працюватимемо над тим, щоб кожна людину, котра має право на цю землю, отримала її.

Документи-1
Документи-1
Документи-2
Документи-2

Серед документів, які отримали учасники АТО, – витяг із рішення сесії про передачу земельних ділянок у власність, документ, що посвідчує право приватної власності на землю (у ньому прописала площа й кадастровий номер ділянки), витяг про її реєстрацію та викопіювання земельної ділянки.

– Декілька чоловік із тих чи інших причин не змогли прийти сьогодні за цими документами, тож їм доведеться отримати їх, як тільки вони зможуть, у ЦНАПі, – розповів Геннадій Шевченко, який очолює комісію робочу групу з питань виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції. – На жаль, ми обмежені у видачі землі, але ми будемо шукати можливість для того, щоб нікого з АТОвців не образити й задовольнити всіх, хто подав заяву.

Нагадаємо, аби унеможливити зловживання та справедливо підійти до процесу розподілу між АТОвцями цих ділянок, у жовтні в залі засідань міськвиконкому провели відкрите жеребкування. Тоді кожен із власників у рівних умовах могли дізнатися про місце знаходження своїх ділянок. Ще 7 наділів у цьому районі лишили "резервних".

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси атовці документиназемлю
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии