Палац молоді запрошує подивитися виступи двох черкаських претендентів на участь у «Євробаченні-2017»

Відразу два черкаські рок-гурти «L. A.» та «Шановні пішоходи» подали свою заявку на участь у «Євробаченні-2017» і наразі проходять відбіркові тури.

Познайомитися із творчістю «L.A.» та «Шановні пішоходи» можна буде 17 грудня о 17.00 у Малому залі  міського Палацу молоді, – повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

– У рамках проекту Арт-простір, що проходить у Палаці молоді щоп’ятниці, ми виділяємо окремі гурти чи виконавців і згодом вони мають можливість провести сольний концерт. Тож цього разу запрошуємо познайомитися з творчістю черкаських гуртів, які подали заявки на участь у «Євробаченні-2017», – розповів директор міського Палацу молоді Нодарі Росопідзе.

Дата: 17 грудня, субота, 17.00 год.

Організатор: Черкаський міський Палац молоді.

Місце: Палац молоді, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 12.

Ціна – безкоштовно.

До відома:

Заявки всіх учасників на «Євробачення-2017» розміщені на сайті телеканалу СТБ. Там же можна віддати свій голос вподобаному учасникові.

Тих, хто виявить бажання представляти Україну на конкурсі «Євробачення-2017», буде оцінювати відомий композитор і музичний продюсер Національного відбору Костянтин Меладзе.

Прямі ефіри Національного відбору на «Євробачення-2017» буде вести Сергій Притула. Ефіри розпочнуться 4 лютого паралельно на телеканалах СТБ і UА:Перший.

Ім’я артиста, який представить Україну на Міжнародному пісенному конкурсі у травні 2017 року, стане відоме під час фіналу 25 лютого.

http://ogp.ck.ua/
черкаси палацмолоді євробачення претенденти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии