У драмтеатрі тривають відновлювальні роботи

Першочергові роботи в театрі тривають. На об’єкті щодня працює більше двох десятків робітників підрядника. Зараз вони, відповідно до проекту, встановлюють алюмінієві вікна, згодом візьмуться виконувати основну роботу – ладнати дах. Виконання робіт в обласному театрі перевірив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко. Про це інформує прес-служба ОДА.

– Кожен день підрядник звітує мені про хід робіт в обласному театрі, – зазначає заступник очільника області. – Обираючи між виконанням робіт у поставлений термін та їхньою якістю, в пріоритеті саме якість. По завершенню першочергових робіт підрядник візьметься за внутрішнє опорядження приміщення. Загалом, за попередньою експертизою, відновлення будівлі мало обійтися в 120 млн грн. Але за рахунок того, що використовуємо матеріали вітчизняних виробників та плануємо зменшити кількість місць у глядацькій залі, за згодою акторів, до 250, вартість відбудови скоротиться до 70 млн грн. Це з урахуванням уже виділених 16 млн грн.

Драмтеатр-1
Драмтеатр-1
Драмтеатр-2
Драмтеатр-2

Підрядник додає, що для виконання робіт на даху театру довелося придбати власним коштом кран. Говорить, що це було необхідно для того, аби заощадити бюджетні гроші. Адже оренда такого крану в ПАТ «Азот» обійшлася б задорого.

Драмтеатр-3
Драмтеатр-3

Разом з тим, у подальшому в обласному театрі планують обладнати пожежний резервуар та встановити автоматичну систему гасіння.

http://ck-oda.gov.ua/
черкаси драмтеатр відновлювальніроботи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии