Сьогодні в Черкасах стартував усеукраїнський турнір з традиційного карате

Учора ректор Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко провів зустріч із багаторазовим переможцем і призером чемпіонатів Європи та Світу з традиційного карате, тренером збірної Італії, учнем легендарного японського майстра Хіроші Шіраі – Сільвіо Кампарі (6-й дан), – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Зазначимо, що під керівництвом італійця на Черкащині відбувся дводенний семінар з традиційного карате, який був проведений на базі ЧІПБ з 9 до 10 грудня. Захід не випадково організований саме на базі інституту, оскільки у стінах цього навчального закладу велика увага приділяється як здоров’ю, так і фізичному загартовуванню курсантів не лише під час занять, але й у вільний час. Результат – хороша підготовка та серйозні спортивні досягнення вихованців ВНЗ.

 Під час зустрічі з О. Тищенком були обговорені можливі напрями співпраці.

Також 11 грудня С. Кампарі взяв участь у відкритті II Всеукраїнського турніру з традиційного карате, присвяченого дню Святого Миколая «Черкаси-2016». Змагання проходять на території спортивного комплексу інституту.

http://fire.ck.ua
черкаси чіпб турнір карате
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии