Учителька 17-ї школи Черкас криком навчає дітей «любіть совєтскую власть» (ВІДЕО)

Учні черкаської школи шоковані емоційною поведінкою вчительки англійської мови. У вересні вона стала класним керівником п’ятикласників і почала впроваджувати власні технології у педагогічний процес. До редакції телеканалу потрапили фрагменти  аудіозаписів, зроблених за допомогою системи «батьківського контролю» зі звичайних уроків англійської в учнів 5 класу. Почуте – вражає, – розповідає видання Антенна.

Окрім підвищення голосу та зневажливого ставлення до дітей, вчитель англійської мови ще й веде уроки мовою окупанта. Хоча в українських школах мають викладати українською. Батькам заляканих учнів увірвався терпець, тож вони вирішили надати розголосу конфліктній ситуації.

Учителька
Учителька

Фото: "Україна молода"

Коментувати ситуацію на камеру Наталія Макаренко відмовилась, але по телефону говорила спокійно і вже українською.

Як учительські крики можуть повпливати на дитячу психіку, знає доцент кафедри загальної педагогіки та психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Сабіна Раджабова.

У департаменті освіти та гуманітарної політики вирішили дати емоційній учительці останній шанс на вибачення перед учнями. Інакше – вживатимуть рішучих заходів. Спілкувався з педагогинею заступник міського голови, що курує роботу профільного департаменту, Ігор Коломоєць.

http://antenna.com.ua
черкаси школа№17 вчителька наталіямакаренко емоційнаповедінка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии