ЧНУ отримав лідерську відзнаку

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького постійно підтверджує лідерські позиції в освіті Черкащини. Це ще раз засвідчили престижні відзнаки конкурсу «Під знаком Меркурій». Черкаська торгово-промислова палата підвела підсумки року і визнала навчальний заклад переможцем у номінації «Лідер освіти 2017», – розповідає прес-служба вишу.

Університет отримав звання «Бренд року» — за впізнаваність і динамічний розвиток сучасного класичного університету.

Диплом про отримання звання, відзнаку та статуетку Меркурія Олександру Черевку вручив екс-голова Черкаської облдержадміністрації Василь Цибенко. Адже Олександр Володимирович і сам упродовж 5 років очолював Черкаську ОДА.

Ректор подякував за визнання і зазначив, що університетська громада пишається нагородами.

— Це спільний успіх професорсько-викладацького складу, наших талановитих та ініціативних студентів, — наголосив Олександр Володимирович. — У 2016 році університет відсвяткував своє 95-річчя. Має стратегію розвитку і щорічно наповнює її реальним змістом.

Сьогодні це шеститисячний колектив студентської молоді. Навчальний процес забезпечує тисячний колектив працівників, які працюють у 8 навчально-наукових інститутах та 2 факультетах, на 52 кафедрах, серед яких — і єдина в області кафедра військової підготовки.

cdu.edu.ua
черкаси ЧНУ відзнака лідеросвіти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии