Черкащани взяли участь у марші протесту профспілок у Києві

Сьогодні профспілки пройшли маршем протесту до стін Верховної Ради України. Щоб взяти участь у цьому марші, до Києва приїхали 630-650 черкащан. Про це кореспонденту УНН-Центр розповів голова Федерації профспілок області Петро Шевченко.

“Практично з кожного району приїхали представники трудових колективів та профспілкого активу. Маю сказати, що дуже завадила негода, а то могло б бути і більше протестувальників від нашої області”, – сказав Петро Шевченко.

Він розповів, що вимоги профспілок залишаються незмінними: справедливість тарифів, підвищення соціальних стандартів та ухвалення такого Державного бюджету на наступний рік, який би забезпечив гідне життя працівникам бюджетної сфери, сприяв би відродженню вітчизняного виробництва та зменшить податкове навантаження на малий та середній бізнес.

“Сьогодні разом з нами були чорнобильці, позавчора так само протестували ветерани силових структур. Усе це свідчить, що рівень соціальної напруги в суспільстві зростає”, – вважає П. Шевченко.

Загальна кількість протестувальників за приблизним підрахунком — 5-8 тисяч осіб. Марш проходив під дощем, тому акція, що розпочалася о дев’ятій ранку, до обіду вже добігла кінця. Лідери профспілок навіть спонукали людей до того, аби припинити протест, піклуючись про їхнє здоров’я.

Як стало відомо, жодних провокацій не було, все пройшло мирно. Навколо протестувальників було досить правоохоронців. До того ж профспілки подбали про внутрішню охорону.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаськіпрофспілки київ маршпротесту
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии