Молитов, замовлених через термінал, більше не буде

Черкаському священику УПЦ Київського патріархату Володимиру Педьку, який виконував молитви, котрі черкащани могли замовити  у терміналах самообслуговування, віднині заборонено це робити, – розповідає видання Про все.

“Священиком Володимиром Педьком, який перебуває поза штатом Черкаської єпархії, але має благословення причащатися та співслужити на парафії Святих Кирила і Мефодія, було проявлено власну ініціативу брати участь у проекті «Замовлення молитви через термінал» для збору коштів на потреби армії. На даний час керуючим Черкаською єпархією митрополитом Іоаном заборонено ієрею Володимиру Педьку брати участь у вище згаданому проекті”, –  йдеться в заяві служителів церкви, що розміщена на сайті єпархії.

Молитва-1
Молитва-1

Нагадаємо, нещодавно черкаський підприємець запустив сервіс замовлення молитви через термінали самообслуговування. Послуга розрахована саме на тих людей, які через заклопотаність не встигають до храмів. Виконував молитви черкаський священик УПЦ Київського патріархату Володимир Педько. За його словами, у церкві немає канонів, які б забороняли розвиток технологій заради зручності віруючих.

http://provce.ck.ua
черкаси молитвачерезтермінал володимирпедько
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии