Що нам сніг і мороз! У Черкасах кладуть плитку в центрі міста (ФОТО)

У Черкасах, попри сніг і мінусову температуру, тривають роботи з укладання плитки на тротуарі біля ЦДЮТ. Чоловіки, які трудяться в центрі міста не дивлячись на непогоду, коментують свою роботу неохоче, – розповідає ІнфоМІСТ.

 – Та все нормально, все добре тут стоятиме, – впевнений робітник у жовтих рукавицях.

Плитка-1
Плитка-1

Хлопці кажуть, що жодних термінів завершення робіт їм не повідомляли.

– До наступного Нового року будемо робить, – заявляє один із чоловіків, можливо, жартує.

Зазначимо, що роботи на тротуарі виконує ТОВ "Колтех-Транс". Це підприємство виграло тендер на послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі в липні цього року. У ході конкурсних торгів "Колтех-Транс" подав дешевшу пропозицію, ніж єдиний конкурент – ТОВ «Баласт 2012». Загальна вартість – 4 980 002 грн.

Плитка-2
Плитка-2

Згідно з інформацією, опублікованою на Віснику держзакупівель, роботи повинні бути завершені в грудні цього року. Тож хлопці-робітники, які збираються працювати “до Наступного нового року” серйозно помиляються.

Плитка-3
Плитка-3

ТОВ "Колтех-Транс" зареєстроване в Черкасах і має статутний капітал 1,5 тис. грн. Основний вид діяльності – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Окрім цього підприємство займається оптовою торгівлею, електромонтажними роботами та будівництвом. Керівник – Сергій Колесниченко. Як раніше писав "Інфоміст", «Колтех-Транс» був залучений в якості субпідрядника підприємством “Баласт 2012″ для капітального ремонту пішохідної частини бульвару Шевченка.

infomist.ck.ua
черкаси укладанняплитки колтех-транс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии