Фотожурналіст показав "гарячі" дні черкаського Майдану (ФОТО)

З нагоди третьої річниці Революції Гідності фотожурналіст Ігор Єфімов відкрив у Черкаському краєзнавчому музеї персональну виставку, – повідомляє Вікка. У ній – світлини подій, що починалися зі спроб показати заборонений фільм про Межигір’я у центрі Черкас та закінчилися побиттям майданівців на черкаській дамбі та біля ОДА.

Виставка-1
Виставка-1
Виставка-2
Виставка-2

"20 лютого мені особисто довелося зіткнутися зі свавіллям правоохоронців, коли мітингувальники робили блокпост на дамбі. На мені була жилетка "Преса", бейджик. Але їх це не зупинило. Це був не якийсь луганський чи донецький "Беркут", це були наші, черкаські міліціянти. І досі покараних за ті події, по суті, немає. Досі більшість з них працює в правоохоронних органах. Деякі просто перевелися із Черкаської в Кіровоградську чи інші області", – розповідає Ігор Єфімов.

Тоді на нього напав один із працівників міліції. Завдав кілька ударів кийком по тілу і голові. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, згодом справу передали до суду. Та за майже три роки винних так і не знайшли, каже журналіст.

Виставка-3
Виставка-3
Виставка-4
Виставка-4
http://vikka.ua/
черкаси ігорєфімов фотожурналіст виставка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии