Із черкаської набережної приберуть споруди, що “створюють соціальну напругу”

Виконавчий комітет Черкаської міської ради проголосував за знесення шести споруд бази відпочинку “Дубки”, що розташована між “Рів’єрою” та мікрорайоном “Митниця”, – повідомляє ІнфоМІСТ.

– Я давав доручення розібратися із так званою базою “Дубки”. Я вношу проект рішення про демонтаж цих споруд. Ці “Дубки” – там міліціонери колишні створили базу і надають послуги нашим жителям незаконно. На території природо-захисної смуги, без жодних документів. Першим це питання потрібно вирішити, – сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Окрім того, він зазначив, що мерія “візьметься” за підприємця, який на “Митниці” “захопив гектар землі” і зробив стоянку.

– Прошу його привести у відповідність до закону, знести цей паркан, – зазначив мер. – Цими об’єктами ви маєте показати, що влада є в місті. А кіоски – потім розберемося з ними. Оце об’єкти, які створюють соціальну напругу.

Дубки
Дубки

Мер також звернувся до керівника ЦК “Азов” у Черкаській області Дмитра Кухарчука з проханням посприяти у знесенні споруд.

infomist.ck.ua
черкаси дубки знесенняспоруд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии