Кримінального авторитета, якого затримали в Черкасах, повинні були "коронувати" в Москві

У Черкасах СБУ провела спецоперацію по затриманню групи здирників, лідером яких є громадянин України Микола Бабичев. Останній відомий у кримінальному світі як "Ашот". Примітно, що затримання провели в день дострокового виходу "Ашота" за законом Надії Савченко з Черкаської колонії №62, де він відбував покарання за вироком суду від 2011 року за скоєний розбій. Рецидивістові та іншим членам групи повідомлено про підозру за статтею 189 кримінального кодексу (вимагання). Про це пише видання СЛЕД.net.ua, – повідомляє Вікка.

Джерело видання в правоохоронних органах повідомило, що вихід на свободу "Ашота" мав посилити позиції київського "злодія в законі" Андрія Недзельського, відомого в кримінальному світі як "Андрій Львівський" або "Неділя". Останній разом з іншим кримінальним авторитетом Дмитром Дорохіним, відомим як "Діма Донецький" повинні були незабаром виїхати в Москву для представлення "Ашота" російським "злодіям у законі", де на "сходці" повинно було вирішитися питання щодо його "коронації".

Поки ж "Ашот" має статус "наглядача" у вищевказаної черкаської колонії. Учасник спецоперації також розповів, що "урочисте" звільнення "Ашота", спеціально приурочене до його дня народження, було заплановано в "кращих" традиціях 90-х і викликало стійке відчуття "дежавю". Злодієві і його гостям, що з'їхалися з інших регіонів України, був заготовлений фешенебельний ресторан, під час вечері в якому повинен був розпочатися перерозподіл сфер впливу в кримінальному світі на рівні центральних регіонів України. "Ашот" як в колонії, так і за її межами налагодив систему вимагання грошових коштів та фактично керував більшістю гастролюючих розбійних груп, що діють в центрі України.

Микола Бабичев є представником луганського криміналітету, де раніше неодноразово відбував покарання за "злодійськими" статтями. У його "активі" судимості за крадіжку, розбій і хуліганство із загальним строком перебування за гратами більше 15 років.

У свою чергу, джерела видання у кримінальному середовищі висловили думку, що вихід на свободу і "коронування" "Ашота" повинні були, в першу чергу, змінити вплив на кримінальний світ в самому черкаському регіоні, де домінуючими залишаються представники так званого "торпедівського" ОЗГ, які розділилися на кілька самостійних груп. А по-друге, "коронуванням" "Ашота" на "злодія в законі" "Андрій Львівський" мав посилити свої позиції у виниклому останнім часом протистоянні з іншим кримінальним авторитетом Сергієм Лисенком, відомим як "Лєра Сумський".

http://vikka.ua
черкаси ашот кримінальнийавторитет коронація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии