У Черкасах відбулася спартакіада для людей з особливими потребами (ФОТО)

3 грудня українське суспільство разом з світовим співтовариством відзначило Міжнародний день інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів у житті суспільства.

У  2016 році вчителі інформатики Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26  ім. І.Ф. Момота провели курси «Десять кроків до медіаграмотності» для батьків дітей інвалідів. На початку грудня  ця школа гостинно відчинила двері для людей з обмеженими можливостями, створює для них необхідні умови для спілкування, спортивних змагань та виступів на сцені, – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

«Можливості – обмежені, здібності – безмежні», – під таким гаслом відбулася VIIІ рекреаційна спартакіада для людей з особливими потребами. Цьогорічна спартакіада проводилась з таких видів спорту: шашки, дартс, боулінг, попадання в кільце баскетбольним м’ячем, армспорт. Переможених на змаганнях не буває – кожен учасник здобуває свою маленьку перемогу у розвитку власних здібностей.

Серед учасників спартакіади є учні та випускники цієї школи. Школярі та вчителі школи завжди активно беруть участь у організації та проведенні спартакіади як волонтери. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Кроки-1
Кроки-1
http://ogp.ck.ua/
черкаси школа№26 спартакіада обмеженіможливості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии