У Черкасах на чемпіонаті "Ле-Ді" змагаються юні гімнастки (ФОТО)

У п’ятницю в приміщенні ПС «Будівельник» стартував Відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики, – інформує Черкаський Спорт.

Цього року змагання проходять об'єднано з четвертим чемпіонатом «Ле-Ді» організованим КДЮСШ №1. Участь у них взяли понад 160 дівчат з різних міст України, таких як Ірпінь (СК “Восходящая Звезда”), Одеса (СК “Вікторія Арт”), Київ (СДЮШОР), Маруполь, Кіровоград та Черкаси (КДЮСШ №1, ОДЮСШ “Олімпія”, СК “Стиль”).

 Як зазначила організатор чемпіонату Валерія Сінкевич, участь у турнірі мали взяти близько 200 дітей, але через хвороби та погану погоду вони не змогли приїхати до Черкас.

– Цього разу нам було простіше організувати змагання. Найскладніше було вперше, адже ми не знали, що і як. Навіть не знали, де взяти прикраси для залу та й ту ж апаратуру. На помилках вивчились і зараз вже набагато краще впорались з організаційними моментами. Також цьогоріч ми вперше в залі ПС “Будівельник”, бо раніше ми проводили цей захід у СК “Сокіл”, що на Центральному стадіоні. У нас також чудово кваліфіковане журі, яке представляють різні школи та міста. Всі вони судді національної категорії, – додала організаторка.

Також нам вдалося поспілкуватися з однією із суддів Ольгою Яріною з Ірпеня:

– Я тут не вперше, приїжджаю на цей турнір щорічно. Тут дуже гарна та затишна атмосфера. Сьогодні просто неймовірно прикрашена зала: красива, яскрава. Щодо учасників, то є дуже сильні дівчата, є слабші, але загалом змагання на високому рівні.

Дівчата змагалися у різних вікових групах. Найменші – 2011-го року, найстарші — 2001-го року народження. Свій талант гімнастки показували у вправах із м'ячем, скакалкою, обручем, булавами та стрічкою. Також спортсменки виступали без допоміжної атрибутики.

– Ми приїжджаємо сюди не вперше. У Черкасах мені дуже подобається. Подобається  атмосфера, вона дуже домашня. Тут спокійно. Люди дуже добрі та привітні. Мені тут легше виступати, я менше хвилююсь. Подобається оформлення зали. Як завжди казково та чудово, – із хвилюванням розповідає 14-річна Анастасія Годунко з Ірпеня.

– Цей турнір є пропагандою художньої гімнастики. У нашій Черкаській області – це трошки завмерлий спорт. Тому проводяться такі змагання. Сюди залучаються команди різних міст. Ми хочемо, щоб “Ле-Ді” став традиційним турніром із залученням ще більшої кількості команд, — зауважила пані Олена, яка допомагала у проведенні чемпіонату.

Гімнастки-1
Гімнастки-1
Гімнастки-2
Гімнастки-2
Гімнастки-3
Гімнастки-3
Гімнастки-4
Гімнастки-4
Гімнастки-5
Гімнастки-5
http://cherkassy-sport.com/
черкаси чемпіонат ле-ді гімнастика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии