Вибухи петард та ультиматум владі, – як у Черкасах проходив Марш «азовців» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

З викрикуванням гасел, запалюванням фаєрів та підриванням петард – так у Черкасах пройшов марш, присвячений річниці початку Революції Гідності. Розпочався він на площі Богдана Хмельницького, а закінчився – у кабінетах Черкаської облдержадміністрації, – розповідає Про все.

Близько 300 «азовців» пройшлися бульваром Шевченка, нагадуючи містянам, про те, що три роки тому в Україні розпочалася Революція гідності. Дорогою до Соборної площі учасники маршу викрикували гасла, задимлювали бульвар фаєрами та палили петарди.

Зупинився марш під стінами Черкаської ОДА, де на сходах адмінбудівлі пройшов невеликий мітинг, на який також вийшов очільник області Юрій Ткаченко.

На початку мітингу голова черкаського обласного осередку ЦК “Азов Дмитро Кухарчук розказав про вимоги сьогоднішньої акції.

– У владних кабінетах і досі сидять люди, які були при “регіоналах”. І досі лишилася та стара система, яка наживається на нас. Сьогодні ми вийшли на вулицю, щоб сказати “ні” цій системі. Сьогодні в Україні йде війна, і майже щодня гинуть хлопці. Але в країні, в якій ведеться війна, лише 5 відсотків ВВП виділяється на обороноздатність, не модернізується новітня зброя. До того ж, жоден беркурітвець, який лупцював і розстрілював людей на Майдані, жоден суддя, який виносив вирок патріотам, жоден депутат Верховної Ради, який голосував за закони 16 січня, цією системою не покараний,  – сказав Дмитро Кухарчук. – І найстрашніше – тарифи, які встановила влада. Люди не в змозі їх заплатити. Але ми бачимо електронні декларації чиновників – і там мільйони. І тому сьогодні ми маємо право не тільки говорити, а маємо право ставити ультиматум цій системі.

Все озвучене азовці систематизували в ультиматум і передали його Юрію Ткаченку, а той вимоги черкащан має передати Президенту України Петру Порошенку. Серед вимог – закінчення АТО та введення військового стану, введення смертної кари за корупцію та встановлення тарифів, відповідно до доходів громадян.

Після виступу на сходах облдержадміністрації, Юрій Ткаченко та ініціативна група зайшли до приміщення. Разом з ними по коридорах розійшлася і частина «азовців». Вони заглядали до кабінетів та навіть палили фаєри.

Щоб про вимоги активістів не забули у владних кабінетах, вони зробили таблички з ультиматумами і прибили їх в адмінбудівлі. Одну – на центральному вході до облдержадміністрації, іншу – на дверях зали для нарад.

Термін на виконання озвучених пунктів дали до кінця зими. Якщо ж вимоги лишаться не виконаними, «азовці» обіцяють йти на більш радикальні міри. На які саме – поки не кажуть.

М-1
М-1
М-2
М-2
М-3
М-3
М-4
М-4
М-5
М-5
М-6
М-6
М-7
М-7
М-8
М-8
М-9
М-9
М-10
М-10
М-11
М-11
М-12
М-12
М-13
М-13
М-14
М-14
М-15
М-15
М-16
М-16
М-17
М-17
М-18
М-18
http://provce.ck.ua
черкаси маршазовців мітинг ультиматум
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии