Мітингувальники вчинили переполох в облдержадміністрації (ФОТО)

Захід, присвячений річниці початку Революції Гідності почався у Черкасах біля площі ім. Богдана Хмельницького о 14-00. Нині ж, як інформує  «Нова Доба», учасники маршу, більшість яких у масках та із фаєрами в руках мітингують на Соборній площі міста.

Як зазначає, голова черкаського обласного осередку ЦК “Азов” Дмитро Кухарчук, вони вимагають у влади зменшення тарифів, ліквідацію корупції, ведення військового стану та завершення АТО. Поспілкуватися з мітингарями погодився голова ОДА Юрій Ткаченко.

Наразі коридори та деякі кабінети ОДА в диму. В один кабінет, де сиділи дві жінки, закинули фаєр.

Поки ініціативна група ЦК “Азов” пішла на перемовини з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком, частина “азовців” на третьому поверсі вилізла на парапети і запалила фаєри, вигукуючи патріотичні гасла. Запалені фаєри задиміли весь третій поверх адмінбудівлі, – розповідає Про все.

Ще частина активістів піднялася на четвертий поверх, де знаходиться Черкаська облрада. “Азовці” заходили в робочі кабінеті і вигукували “Слава Україні”.

– Що вони роблять? Я сиджу, проводжу нараду, а вони вриваються в кабінети, лякають жінок, кричать їм “Слава Україні”. Всі в масках, приховують свої обличчя. Хай вони такими діями хизуються перед дітьми, а лякати нікого не потрібно, – обурено говорить у коментарі “Про Все” голова Черкаської облради Олександр Вельбівець.

Переполох-1
Переполох-1
Переполох-2
Переполох-2
Переполох-3
Переполох-3
Переполох-4
Переполох-4
http://novadoba.com.ua
черкаси мітингувальники ода переполох
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии