• Головна
  • У Черкаській інфекційній лікарні замінили старі ліжка на нові
15:40, 30 листопада 2016 р.

У Черкаській інфекційній лікарні замінили старі ліжка на нові

Повністю замінити старі ліжка на нові вдалося завдяки допомозі Черкаського обласного відділення Міжнародного фонду допомоги постраждалим унаслідок травм та захворювань та фінансуванню з міського бюджету. А найближчим часом після проведення процедури закупівель додасться і нової постільної білизни, – пише Діловий регіон.

Інфекційна лікарня використовує всі можливості для того, щоб покращити якість надання медичної допомоги. Адже, за словами медиків, лікувальний процес залежить не лише від призначених медикаментів, пройдених обстежень та професійно наданої допомоги, але й від умов перебування в лікувальному закладі.

«Ми прагнемо забезпечити не лише чисті, а й комфортні умови перебування пацієнтів. Однак дуже тривалий час у міському бюджеті не були передбачені такі витрати. В такій скрутній ситуації ми зверталися до наших пацієнтів, до Черкаського обласного відділення Міжнародного фонду допомоги постраждалим унаслідок травм та захворювань. І могли розраховувати тільки на їхню допомогу», – відзначила директор КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Світлана Волгіна.

За сприяння Фонду було придбано 10 ліжок та 20 комплектів постільної білизни. Завдяки цьому вдалося умеблювати 3 палати.

«До фонду ми звертаємося з потребами, які не можемо реалізувати за бюджетні кошти. Це можуть бути ліки, випадково не внесені в специфікацію, витратні матеріали тощо. Зараз ми зробили велике замовлення на витратні матеріали, його об’єднали з іншими, але поки проходить процедура формування та закупівлі на «Прозорро», нам необхідно працювати. Тому добре, що є можливість забезпечити такі поточні потреби завдяки співпраці з фондом», – пояснила Світлана Волгіна.

Як тільки з’явилася можливість фінансування з міського бюджету, інфекційна лікарня зробила замовлення на нові ліжка і постільну білизну. 39 ліжок уже придбано. Нині тривають процедури закупівлі матраців та білизни. І коли вони з’являться, в медичному закладі заборонять приносити свою постіль.

«На жаль, зараз нам не на всіх вистачає постільної білизни. Тому часом ми ще змушені просити хворих при госпіталізації брати свою. Та коли відбудеться тендер і ми будемо повністю забезпечені, то не дозволятимемо приносити білизну з собою», – говорить директор закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #інфекційналікарня #новіліжка
Оголошення
live comments feed...