• Головна
  • Представники культури Черкас відвідали Республіку Білорусь (ФОТО)
12:20, 30 листопада 2016 р.

Представники культури Черкас відвідали Республіку Білорусь (ФОТО)

Делегація міста Черкаси, у складі вісьмох осіб, куди увійшли представники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Черкаської дитячої музичної школи №2, міської центральної бібліотеки ім. Л. Українки, Черкаського обласного відділення «Дитячий фонд України» з 24 листопада до 28 листопада 2016 року відвідали Оршанські міські заклади культури, провели спільні майстер-класи та творчі зустрічі в рамках договору про співпрацю між містами Черкаси та Орша (Республіка Білорусь).

Орша-1

Орша-1

 – Ми плідно використали час, адже мали нагоду зблизька ознайомитися із закладами культури Оршанецького району. Відвідали колегіум єзуїтів, етнографічний музей «Млин», центральну бібліотеку, центр народної творчості, міський центр культури, Льодову арену та спортивний комплекс й провели спільні майстер-класи в школі ремесел у селищі Копись, що неподалік м. Орша, – розповіла керівник делегації, начальник управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька.

Також Валентина Петрівна зауважила, що на майбутнє планується продовжити тісну співпрацю між нашими містами з метою культурно-мистецького обміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #представникикультури #білорусь #орша
Оголошення
live comments feed...