• Головна
  • Лауреатами IV Міжнародного конкурсу дитячого малюнка стали вихованці ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр»
11:40, 30 листопада 2016 р.

Лауреатами IV Міжнародного конкурсу дитячого малюнка стали вихованці ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр»

Івашкова Любов, Остапенко Ірина та Шемігон Роман – талановиті вихованці ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР, стали лауреатами IV Міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Ілюстрація до народної казки», який організував Херсонський навчально-естетичний комплекс «Художня школа». Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді; сприяння створенню нових форм міжнародної співпраці; ілюстрації образного мислення молодих художників через жанр казки та фентезі; зближення дітей та молоді різних національностей через  яскравий казковий світ, де добро завжди перемагає зло.

На конкурс надійшли 2182 роботи з 93 населених пунктів 125 навчальних закладів 14 країн світу. Дитячі малюнки оцінювали міжнародне журі у складі заслужених діячів мистецтв України, членів Національної спілки художників України, Болгарії та Чеської Республіки, спілки дизайнерів України, провідні педагоги Херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

Малюнок-1

Малюнок-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дитячиймалюнок #конкурс #народніказки
Оголошення
live comments feed...