Черкащани голосують за повернення «Прозорро»

«Півтисячі голосів зібрала наша петиція за 3 дні. Потрібні 250 ми набрали лише за 8 годин! Сьогодні, на жаль, збір голосів зупинено. Переконана, що якби петиція провисіла всі 30, то ми б зібрали ще кілька тисяч», – інформує активіст Вікторія Феофілова у «Фейсбуці».

«Що це означає? Це означає, що в Черкасах досить багато розумних людей, які підтримують нашу тезу: бюджетні кошти максимально мають витрачатися через PROZORRO! Тому, дорогі представники влади, ваше твердження, що цю тему "розкачує" купка маргіналів та грантоїдів не витримує критики. Нам часто закидають тезу: "Як ви можете говорити від імені громади, якщо вас ніхто не обирав, а за нас голосували люди?" Так от вам для порівняння кількість голосів, які віддали черкащани за обраних депутатів. Думаю тепер ми можемо говорити про те, що ідея застосування PROZORRO має не меншу підтримку, ніж більшість депутатів ЧМР. Нагадаю також, що для відкликання депутата потрібно зібрати підписів стільки, скільки за нього проголосувало +1. Отож давайте перестанемо мірятися підтримкою, а почнемо говорити про благо для всього міста! А благо це не тільки швидкість освоєння коштів, але і ефективність та чесність. Вірю, що тиждень пройде в конструктивних переговорах!» – зазначає Феофілова.

Петиція-1
Петиція-1

Нагадаємо, на сайті Черкаської міськради була розміщена петиція з вимогою повернути систему «Прозорро» для допорогових закупівель у Черкасах. Автор петиції – Іван Подолян.

www.facebook.com
черкаси електроннапетиція прозорро
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии