У спальному районі міста знайдено 10 розбитих ртутних термометрів

27 листопада о 14:15 до “Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що на вулиці Руставі під час проведення земляних робіт було виявлено 10 розбитих побутових термометрів.

На місце події виїхало відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС, – розповідає прес-служба Управління. Дослідивши територію, фахівці-хіміки виявили розлив ртуті, а в повітрі – перевищення граничних показників по ртуті.

Співробітники Управління ДСНС зібрали на місці події 40 грамів небезпечного металу. Під час проведення демеркуризації місцевості рятувальники зняли верхній шар ґрунту, який разом із ртуттю передано для подальшої утилізації.

Через годину, розлив ртуті з побутового термометра стався у кімнаті житлового помешкання багатоповерхового будинку на вулиці Максима Залізняка.

Загалом з початку року відділенням радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС здійснено 147 виїздів на місця розливу ртуті, під час проведення спеціальних заходів фахівці-хіміки зібрали 3 кілограми 780 грамів небезпечного металу.

http://ck.dsns.gov.ua/
черкаси руставі розбитітермометри ртуть демеркуризація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии