• Головна
  • Черкаська ТЕЦ обладнала лічильниками тепла заледве 23% “своїх” будинків
16:00, 26 листопада 2016 р.

Черкаська ТЕЦ обладнала лічильниками тепла заледве 23% “своїх” будинків

Із майже 800 будинків, які обслуговує Черкаська ТЕЦ, лічильниками тепла обладнано 121. Це становить лише 23% від загальної кількості будинків. Чому відсоток такий низький, кореспонденту УНН-Центр пояснював в. о. директора Черкаської ТЕЦ Віктор Олексієнко.

“У мене значно більше споживачів, ніж у „Черкаситеплокомуненерго“. Тому відсоток встановлення лічильників нижчий. Але не тільки тому. Раніше люди встановлювали їх за свій кошт. Із 795 будинків тільки 117 були оснащені лічильниками за кошти громадян. У березні я захистив інвестиційну програму, і 588 будинків було внесено в інвестиційну складову тарифу, що дасть змогу встановити там лічильники. Одразу оголосили тендер, сума якого сягала 23 млн гривень, відповідно було багато учасників. Але ми наголошували: в інвестиційну складову внесено лише вартість лічильника та його монтаж”,– пояснив В. Олексієнко.

За словами в. о. директора Черкаської ТЕЦ, підготовка приміщень та решта робіт –  на власниках будинків. В ОСББ легше працювати – там люди зацікавлені, провели роботи, можна встановлювати, тоді як із СУБами працювати важко. Підприємство, що виграло тендер, не може поставити лічильник через різні затримки –  на митниці, у фінансуванні. Ці причини призвели до того, що нині такий низький відсоток встановлення лічильників.

В. Олексієнко вважає, що через велику кількість замовлень підрядник може не встигати і затягувати процес, але змінити його зараз не вигідно, бо в такому випадку встановлення лічильників цього року взагалі буде під загрозою зриву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #тец #лічильникитепла
Оголошення
live comments feed...