У Художньому музеї відкрилася персональна виставка Олени Семерез (ФОТО)

У залах Черкаського обласного художнього музею свої роботи художниця презентує вже другий рік поспіль. Нині експозиція налічує 27 робіт, створених авторкою протягом 2014–2016 років. Більшість творів уперше представлена на широкий загал. Вони дозволяють простежити найдрібніші зміни у почерку, пластичних, живописних і композиційних рішеннях художниці. Про це йдеться на сайті музею.

Семерез-1
Семерез-1

Художній світ Олени Семерез залежить виключно від її особистості як творця, мислителя. Вона не просто прагне об’єктивізувати навколишню дійсність, але артистично переосмислити її. Тому можна з впевненістю сказати, що всі роботи наповнені філософією життя самої художниці і є справжнім і безпосереднім виявом його цінності й цілісності.

Семерез-2
Семерез-2

Роботи Олени Семерез – це роздуми і емоції. Лагідна манера письма спонукає до тихого споглядання, розмислів і філософської бесіди. Художниця запрошує здійснити захоплюючу подорож вулицями нічного міста, насолодитися поетикою природи («Зимовий день», «Вечірня», «Тиша»), відчути оригінальне в тому, що здається буденним («Ніжність», «Тибет», «Інь і Ян»), а також поринути у світ фантазії та казки («Магічний», «Ніч перед Різдвом», «Pink Planet»).

http://www.museum.ck.ua
черкаси художніймузей виставка оленасемерез
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии