• Головна
  • Дівчина з Черкас підкоряє своєю красою Туреччину і світ(ФОТО)
17:40, 25 листопада 2016 р.

Дівчина з Черкас підкоряє своєю красою Туреччину і світ(ФОТО)

Вже кілька років черкащанка Діана Осипенко живе в Туреччині. Переїхавши до чужої країни, дівчина кардинально змінила своє життя – залишила власний бізнес та подалася в моделі. Турки високо оцінили красу українки, тож нещодавно Діана навіть представляла Туреччину на всесвітньому конкурсі краси в Лас-Вегасі, – розповідає Про все.

Сьогодні Діана роздає інтерв’ю центральним телеканалам Туреччини та не встигає відповідати на компліменти турків. Тепер Туреччина стала її другим домом. А розпочалося все із невеликого бізнесу, який і привів черкащанку до тоді ще чужої країни.

– Ще під час навчання в університеті я почала займатися текстильним бізнесом: купувала товар в Туреччині, а в Україні його продавала. Поступово у мене почали з’являтися друзі з Туреччини. І якось я подумала, а чому б місяць-два не пожити в цій країні. І так поступово я освоювалася там та навіть почала ходити на курси з вивчення місцевої мови, – пригадує Діана Осипенко.

Туреччина-1

Туреччина-1

Фото: Діана Осипенко/Вконтакті

Це було три роки тому і відтоді життя черкащанки кардинально змінилося. Її яскраву зовнішність, великі очі та розкішне волосся повсякчас викликало захоплення серед турків. Навіть у продуктових магазинах у неї запитували, чи не моделлю вона працює.

– І якось я подумала, а чому б не спробувати себе у такій ролі. До того ж і подруга-модель мене до цього підштовхувала, – розповіла Діана. – До модельного бізнесу я йшла поступово: спершу працювала на виставках, на деяких дефіле. А потім мене почали впізнавати і запрошувати на серйозніші проекти. Виходити на сцену чи подіум було зовсім не страшно, можливо, допомагали навички з дитинства, адже я тривалий час займалася танцями і виступала.

Туреччина-2

Туреччина-2

Фото з сайту missgrandinternational.com

Моделлю в Туреччині Діана працює лише два роки. Та за цей час встигла добре себе зарекомендувати, тож цьогоріч дівчину запросили представляти країну на міжнародному конкурсі краси Miss Grand International 2016, що проходив у Лас-Вегасі.

– Для мене це стало великою несподіванкою. Тим більше, що заявку на цей конкурс я подавала від України, але організатори дізналися, що я мешкаю в Туреччині і запропонували їхати саме від цієї країни. Цікаво, що до цього року Туреччина взагалі не брала участі у Miss Grand International. Для мене й досі лишається загадкою, чому саме мене обрали представляти Туреччину. Утім, я вдячна за такий вибір, – ділиться враженнями черкащанка.

Туреччина-3

Туреччина-3

Фото: Діана Осипенко/Вконтакті

Діана пригадує, що в той час, коли прийшло запрошення на конкурс, вона взагалі була в Україні.

– У той момент у мене навіть візи ще не було. Тому я спершу не знала: радіти запрошенню чи ні. Навіть нікому не зізнавалася про такий шанс, бо ж до останнього не вірила, що саме мені так пощастило, – говорить Діана.

Лише коли вийшла з літака у Лас-Вегасі, Діана зрозуміла, що стала однією із 80 красунь, які звідусіль з’їхалися змагатися за корону найкращої.

Туреччина-4

Туреччина-4

Фото: Діана Осипенко/Вконтакті

Сам конкурс тривав 18 днів. Щодня були нові локації та фотосесії. Найважче, згадує Діана, було вже під кінець конкурсу, коли взнаки давалася втома. Дівчина зізнається, що інколи спати хотілося більше, ніж жити. Але вона не дозволяла собі здаватися та навіть інших повсякчас підтримувала.

Товаришкою Діани у далекій країні стала конкурсантка з України – франківчанка Вероніка Михайлишин, яка в травні цього року здобула титул “Королева України”.

Здобути корону переможниці Діані не вдалося. Але учасницю від Туреччини з черкаським корінням прискіпливе журі таки запримітило. Українка відзначилася у конкурсі національних костюмів.

– Я потрапила до рейтингу «5 найкращих національних костюмів». І найприємніше, що до створення національного турецького костюму я сама приклала руку, бо ж абсолютно не було часу, щоб звернутися до турецьких стилістів. А тюрбан на голову я взагалі змайструвала за годину до виступу, – зазначає Діана. – Додам, що відзначилася я і в інтелектуальних конкурсах, бо на всі запитання відповідала відверто та обдумано.

Туреччина-5

Туреччина-5

Фото з сайту missgrandinternational.com

Діана зазначає, що із конкурсу вона повернулася із новими враженнями, ідеями та досвідом. Тепер вона збирається докласти максимум зусиль, аби у найближчі роки міжнародний конкурс краси «переїхав» до Туреччини.

Туреччина-6

Туреччина-6

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дівчиназчеркас #діанаосипенко #туреччина #конкурскраси
Оголошення
live comments feed...