• Головна
  • 2 грудня в Черкасах стартує регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців»
14:00, 24 листопада 2016 р.

2 грудня в Черкасах стартує регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців»

2 грудня у Черкасах стартує регіональний бізнес-форум "Україна – країна підприємців та підприємств". Будь-який підприємець на форумі, участь в якому безкоштовна, зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу. Також в ході відкритого діалогу з місцевою владою учасники форуму мають намір обговорити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрямовані на створення нових робочих місць.

"В Україні в найкоротші терміни повинні бути створені найсприятливіші умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор сьогодні є ключовим для української економіки, а його розвиток стає питанням національної безпеки, – зазначив Президент УСПП Анатолій Кінах. – Тільки Польща в цьому році видасть українцям понад 500 тис робочих віз, тому і держава і місцева влада мають розглядати розвиток самозайнятості, малого і середнього бізнесу як свою стратегію, адже ця програма допоможе створити в приватному секторі понад мільйон нових робочих місць".

Черкаський бізнес-форум "Україна – країна підприємців та підприємств" стартує 2 грудня в приміщенні готелю Апельсин (м. Черкаси, вул. Верхня Горова, 145). Початок о 9:30. Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація – на kub.pb.ua/forums.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #бізнес-форум #розвитокпідприємництва #веденнябізнесу
Оголошення
live comments feed...