• Головна
  • Черкаських посадовців ознайомили з проектом бюджету на 2017 рік
08:30, 24 листопада 2016 р.

Черкаських посадовців ознайомили з проектом бюджету на 2017 рік

Учора в Черкаській міській ради відбулась презентація проекту міського бюджету на 2017 рік. Відзначимо, що обговорення головного фінансового документу, за яким наш обласний центр житиме наступного року, відбувалося в онлайн-режимі, – повідомляють на сайті міськради.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган детально окреслила присутнім у залі – міському голові Анатолію Бондаренку, його заступникам, директорам департаментів та керівникам структурних підрозділів Черкаської міської ради  основні положення головного фінансового документу Черкас на наступний рік. А також, звертаючись до директорів департаментів, які є розпорядниками бюджетних коштів, висловила необхідність переглянути розміри видатків за міськими Програмами, які вони реалізують за напрямками своєї діяльності. Це дасть змогу зекономити та більш ефективно витрачати резерви міського бюджету.

Бюджет-1

Бюджет-1

На цьому наголосив на презентації і міський голова Анатолій Бондаренко, доручивши кожному департаменту провести відповідну роботу. Про її результати  кожен керівник департаменту буде публічно звітувати у залі засідань Черкаської міської ради вже наступного понеділка, 28 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #міськарада #проектбюджету #бюджет-2017
Оголошення
live comments feed...