• Головна
  • Старий «Акцент» на новий лад. У Черкасах почала виходити нова газета
17:30, 23 листопада 2016 р.

Старий «Акцент» на новий лад. У Черкасах почала виходити нова газета

Перший номер газети «7 днів Черкаси» побачив світ сьогодні вранці, – повідомляє Прочерк. Як зазначено в передовій статті, видає нову газету творчий колектив, який протягом 20 років робив газету «Акцент».

Як відомо, на початку вересня «Акцент» придбав власник «Вечірніх Черкас» Станіслав Журило. Однак, колектив видання на чолі із головним редактором Тетяною Пархоменко вирішив перейти у «вільне плавання» й продовжувати випускати свою власну газету, тільки під новим брендом.

– Ми зібралися разом і вирішили випускати видання, до якого звикли наші читачі, – сказала у коментарі «Прочерку» пані Тетяна. – 21 листопада зареєстрували бренд «7 днів Черкаси», а вже 23 листопада вийшов перший номер. Кошти для створення нової-старої газети її творці взяли в борг на півроку.

«Знадобилося 2,5 місяці, аби віднайти в собі сили почати все з початку, – мовиться у передовиці. – З чистого листа, з нового видання. Це важко, та не неможливо. Тим паче, коли нас підтримують наші читачі. Тож на старому ставимо крапку, перегортаємо сторінку й беремося до роботи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #акцент #новагазета #7днівчеркаси
Оголошення
live comments feed...