• Головна
  • «Сонячні діти Черкащини» шукають логопеда і можливості проводити іпотерапію
12:20, 23 листопада 2016 р.

«Сонячні діти Черкащини» шукають логопеда і можливості проводити іпотерапію

– Проблема – у тому, що черкаські логопеди відмовляються працювати з дітьми, які народилися з синдромом Дауна і яким вкрай необхідна така допомога. Ми зверталися до багатьох лікарів – і скрізь отримали відмову. Й тому вирішили кинути цей клич: можливо, знайдеться не лише хороший спеціаліст, але й чуйна та небайдужа людина, – констатує засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак, що надає системну допомогу ГО «Сонячні діти».

Це організація черкаських батьків – сьогодні таких родин більше 20, яких об’єднало бажання дати своїм дітям шанс на повноцінне життя. Вони системно збираються у приміщенні черкаської ЗОШ №25, де для діток обладнано навчально-ігрову кімнату, де із ними працюють і педагог, і лікар-дефектолог, – розповідає Вчасно.

– Ці дітки – дійсно «сонячні» – світлі і позитивні, вони дуже товариські, добрі і безпосередні. Проте, однією з найбільших проблем у розвитку таких діток є правильне становлення мови – «містку» до оточуючого світу. Сьогодні з дітьми займається дефектолог. Він працює над увагою і сприйняттям ними мови, і допомагає малюкам навчитись висловлювати свої відчуття, думки, – говорить Віктор Євпак. – Проте, їм необхідна правильна і правильність вимови, постановка звуків і складів – і тут допоможе лише логопед, якого, сподіваюся, ми знайдемо найближчим часом – і послуги якого я також готовий оплачувати.

За словами заступника голови ГО «Сонячні діти Черкащини» Оксани Заболотньої, поки що недосяжною мрією для батьків залишається іпотерапія – потужний метод психофізіологічної і соціальної корекції для дітей із синдромом Дауна, вартість одного курсу якої для однієї дитини складає біля 2000, тож загалом «сонячним дітям» необхідно знайти на це більше 40 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #сонячнідіти #логопед #іпотерапія #вікторєвпак
Оголошення
live comments feed...