«Сонячні діти Черкащини» шукають логопеда і можливості проводити іпотерапію

– Проблема – у тому, що черкаські логопеди відмовляються працювати з дітьми, які народилися з синдромом Дауна і яким вкрай необхідна така допомога. Ми зверталися до багатьох лікарів – і скрізь отримали відмову. Й тому вирішили кинути цей клич: можливо, знайдеться не лише хороший спеціаліст, але й чуйна та небайдужа людина, – констатує засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак, що надає системну допомогу ГО «Сонячні діти».

Це організація черкаських батьків – сьогодні таких родин більше 20, яких об’єднало бажання дати своїм дітям шанс на повноцінне життя. Вони системно збираються у приміщенні черкаської ЗОШ №25, де для діток обладнано навчально-ігрову кімнату, де із ними працюють і педагог, і лікар-дефектолог, – розповідає Вчасно.

– Ці дітки – дійсно «сонячні» – світлі і позитивні, вони дуже товариські, добрі і безпосередні. Проте, однією з найбільших проблем у розвитку таких діток є правильне становлення мови – «містку» до оточуючого світу. Сьогодні з дітьми займається дефектолог. Він працює над увагою і сприйняттям ними мови, і допомагає малюкам навчитись висловлювати свої відчуття, думки, – говорить Віктор Євпак. – Проте, їм необхідна правильна і правильність вимови, постановка звуків і складів – і тут допоможе лише логопед, якого, сподіваюся, ми знайдемо найближчим часом – і послуги якого я також готовий оплачувати.

За словами заступника голови ГО «Сонячні діти Черкащини» Оксани Заболотньої, поки що недосяжною мрією для батьків залишається іпотерапія – потужний метод психофізіологічної і соціальної корекції для дітей із синдромом Дауна, вартість одного курсу якої для однієї дитини складає біля 2000, тож загалом «сонячним дітям» необхідно знайти на це більше 40 тисяч гривень.

http://v4asno.com
черкаси сонячнідіти логопед іпотерапія вікторєвпак
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии