• Головна
  • У Черкасах зникла зупинка – спиляли заради підприємця (фото)
17:10, 22 листопада 2016 р.

У Черкасах зникла зупинка – спиляли заради підприємця (фото)

У Черкасах новенька зупинка громадського транспорту “вул. Капітана Пилипенка”, що по вулиці Максима Залізняка, простояла лише кілька днів. Нині на місці, де недавно була конструкція, лише ледь помітні залишки відпиляних опор. Про це розповідає ІнфоМІСТ.

Як вдалося з’ясувати виданню, зупинку демонтували працівники КП ЧЕЛУАШ.

– Ми її встановили, ми її і демонтували. Тому що приїхала людина з рішенням виконкому, що буде ставити тут МАФ у комплексі з зупинкою. Цю ж зупинку ми поставимо в іншому місці, – прокоментували нам в комунальному підприємстві.

Сьогодні зранку на місці зупинки активно розмовляють троє чоловіків. Виявилося, один із них підприємець, який якраз і збирається облаштувати тут зупиночний комплекс разом з кіоском. Чоловік представитися відмовився, назвавшись “громадянином України”. Згодом, вгамувавши емоції, повідомив, що відношення до зникнення зупинки не має, а в тимчасовій споруді торгуватиме кондитерськими виробами.

Зупинка-2

Зупинка-2

Так має виглядати зупинка за словами підприємця

– Я проти генделів. Я прихильник того, щоб їх не було, бо людям, знаєте, гендель генделю – рознь. Якщо продає в стаканчику горілку – то це неправильно. В мене немає алкоголю! – повідомив анонімний підприємець.

Як все ж вдалося з’ясувати нашому виданню, підприємець, який спілкувався з журналістом – це Володимир Сімонов. Згідно з даними ЄДР, основним видом його діяльності є роздрібна торгівля тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах. Окрім цього, Сімонов також займається роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах продуктами харчування та напоями і є власником ТОВ “ВЕРНИСАЖ-2000″ Також Володимир Сімонов є депутатом Геронимівської сільської ради.

Зупинка-3

Зупинка-3

Володимир Сімонов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #зупинка #спилялизупинку #володимирсімонов
Оголошення
live comments feed...