Поки дозволяє погода, в місті триває ремонт дорожнього покриття на бульварі Шевченка (ФОТО)

Кілька тижнів поспіль на головній вулиці Черкас – уздовж бульвару Шевченка – триває реконструкція асфальтного покриття. Наразі ремонт розгорнули на ділянці від Лазарєва до Смілянської. На цьому відрізку вже зняли старий асфальт, зараз же – встановлюють бордюрний камінь.

Шевченка-3
Шевченка-3

Відразу після чого, за словами директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна, ремонтники візьмуться за латання ям та укладання нижнього шару асфальту на проїжджій частині вулиці, – йдеться на офіційному порталі Черкаської міської ради.

– Квартал бульвару від Смілянської до Небесної сотні, найбільш очевидно, ми продовжимо ремонтувати вже в наступному році. Зараз усе ж таки в нас є побоювання, що погодні умови не дозволять нам завершити їх, – сказав Артур Олександрович.

Шевченка-2
Шевченка-2

Одночасно з тим, на пішохідній алеї бульвару Шевченка триває мощення тротуарної плитки.

Учора міський голова Анатолій Бондаренко вчергове перевірив хід виконання ремонтних робіт та наголосив підрядникам на важливості якісного й швидкого їх завершення. Окрему увагу зосередив на необхідності облаштування «карманів» для заїзду транспорту, щоб усім учасникам руху було комфортно.

Шевчена-1
Шевчена-1
http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси бульваршевченка ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии