Анатолій Бондаренко проінспектував ремонтні роботи в кінотеатрі "Мир" (ФОТО)

«Приємно під час робочих поїздок містом бачити об’єкти, котрі дійсно радують». Про це на ФБ пише міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Сьогодні проконтролював хід робіт у колишньому кінотеатрі «Мир», який, нагадую, повністю переобладнують під спорткомплекс для занять спортивною гімнастикою та іншими видами спорту. На капітальний ремонт цього приміщення міська влада виділила 2 мільйони гривень, з державного бюджету надійшло ще 4. Крім того, таку ж суму держава виділила на придбання спортивного інвентарю. Станом на сьогодні в будівлі повністю перекрили дах і на повну тривають внутрішні роботи. Підрядник обіцяв закінчити роботи до кінця грудня. Однак, на мій погляд, робочі хоч і працюють швидко та професійно, але в ці терміни вкладуться навряд чи. Тому ймовірніше за все об’єкт ми приймемо уже в наступному році», – висловив припущення міський голова.

Мир-1
Мир-1

«Ще одна гарна новина для спортсменів – з нашого стадіону, – продовжив свій допис Анатолій Бондаренко. – Нині там тривають роботи по очищенню та підготовці території для запасного поля для тренувань. Це поле, яке буде покрито живою травою, призначене для тренувань спортсменів в умовах, максимально наближених для ігрових. Раніше вони це робили в закритих залах. Відтак уже в наступному році завдяки новому полю наші спортсмени матимуть можливість реально підвищити свій професійний рівень».

ru-ru.facebook.com
черкаси кінотеатрмир анатолійбондаренко ремонтніроботи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии