• Головна
  • Після року на посаді Анатолій Бондаренко готовий рішуче взятися за транспортну реформу
13:00, 21 листопада 2016 р.

Після року на посаді Анатолій Бондаренко готовий рішуче взятися за транспортну реформу

15 листопада минулого року відбувся другий тур виборів міського голови. Тоді перемогу отримав кандидат від ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. А 25 листопада 2015 року новий міський голова набув повноважень, склавши присягу на сесії міської ради.

Напередодні річниці Анатолій Бондаренко відповів на запитання журналістів та розповів, чим пишається найбільше за рік своєї роботи, – інформує ВиЧЕрпно.

Анатолій Бондаренко каже, що найбільше задоволений тим, що за цей час зміг здолати стереотипи про черкаські дороги. Міський голова розповідає, що сьогодні Черкаси посідають перше місце в таблиці КМУ по кількості квадратних метрів заасфальтованого покриття на одного жителя.

– Цифри говорять самі за себе, – підсумовує Анатолій Васильович та вважає, що такий результат був очікуваним. – На моїй попередній роботі зі мною завжди пов’язували будівництво доріг. Це моя фішка. Люди казали, що там де Бондаренко, там завжди будуть дороги. Дороги – це моя слабкість. Я будував їх, будую і буду будувати.

Анатолій Бондаренко говорить, що всі досягнення стали можливі лише завдяки злагодженій співпраці його команди.

– Я вважаю, що моя команда працювала і віддавалася роботі. Є люди, які мене приємно вразили, проте є і ті, на яких я розраховував більше, проте вони не спрацювали на 100%, – говорить Анатолій Васильович. – Знаєте, я ще раз пересвідчився, що молоді люди, які хочуть працювати, дають значно кращі результати, аніж ті, які просто допрацьовують і тримаються за свої посади. Мене приємно вразив молодий колектив КП «Дирекція парків», який сьогодні з-поміж комунальних підприємств спрацював найкраще.

За словами міського голови, громада найближчим часом побачить кадрові зміни.

Щодо планів на майбутнє, то Анатолій Бондаренко готовий рішуче взятися за транспортну реформу.

– Я мрію, щоб по бульвару Шевченка їздив тільки електротранспорт, і ми будемо рухатись у цьому напрямку.

За словами міського голови, перші кроки вже зроблено, адже за рік роботи вдалось стабілізувати ситуацію на КП «Черкасиелектротранс».

– Той стан, в якому я прийняв тролейбусний парк, м’яко кажучи, бажав бути кращим. Сьогодні там все інакше. Коли я був на підприємстві востаннє, люди були щасливі від того, що вперше за тривалий час вони не лише почали вчасно отримувати зарплатню, а навіть отримують аванс.

Анатолій Бондаренко говорить, що за рік вдалось оновити тролейбусний парк на 23 одиниці рухомого складу, і це найбільший показник по Україні.

– Зараз ми працюємо над тим, щоб купити тролейбуси великої місткості, тобто «гармошки», вони найбільш економічно вигідні. І будемо працювати над тим, щоб паралельно до тролейбусів запустити свої автобуси, які будуть у власності КП «Черкасиелектротранс». Можливо, це будуть електробуси, а, можливо якісь автобуси на газу, щоб це було більш екологічно чисто. Моя позиція чітка: місто має бути монополістом у галузі перевезень, – говорить пан Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #анатолійбондаренко #рікнапосаді #плани
Оголошення
live comments feed...