• Головна
  • Команда «Міської станції юних техніків» стала абсолютним переможцем в обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання
11:40, 21 листопада 2016 р.

Команда «Міської станції юних техніків» стала абсолютним переможцем в обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання

Команда комунального позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Міська станція юних техніків» у складі: Шинкаренка Назарія та Моргуненка Миколи (керівник Тульвінський Станіслав Олегович) стала абсолютним переможцем в обласних змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання, які проходили 18-19 листопада 2016 року в комунальному закладі «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». Про це розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Шинкаренко Назарій та Моргуненко Микола, кожен у своїй віковій категорії посіли перші місця за сумою трьох конкурсів, що дало можливість команді стати кращою в області. Від закладу в змаганнях брала участь ще одна команда в складі Сидорука Ростислава та Базяка Івана. Хлопці склали гідну конкуренцію всім учасникам змагань і були за крок від п’єдесталу, посівши четверте місце.

До речі, члени обох команд є учнями черкаського ФІМЛІ, де вже третій рік працює гурток конструкторів приладів радіоелектроніки міської станції юних техніків.

Друге місце в змаганнях посіла команда Кам’янської станції юних техніків, третіми стали вихованці Уманського НВК №17.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #міськасют #конструювання #радіоелектроніка
Оголошення
live comments feed...