• Головна
  • Після модернізації Черкаський зоопарк може претендувати на звання найкращого в Україні
08:30, 18 листопада 2016 р.

Після модернізації Черкаський зоопарк може претендувати на звання найкращого в Україні

Завершився перший етап реалізації проекту з модернізації Черкаського зоопарку. В результаті побудовані всі капітальні споруди, виконано 90% робіт зі встановлення огорожі вольєрів і прокладені інженерні мережі. Про це «Прочерку» повідомив директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван.

Коли ж проект буде реалізований повністю, він буде включати в себе крім вольєрів з штучними водоймами комплекс вольєрів перетримки для тварин, які вже не виставляються на огляд або хворіють, котельню, кормокухню, лабораторії для спостереження і обслуговування тварин. Також проект включає в себе охоронний пункт, 2 гаража та санвузли (також з'явиться санвузол для людей з обмеженими можливостями).

Сама ідея проекту полягає в тому, щоб створити експозицію з різними видами тварин (ведмеді вовки і видри) таким чином, щоб відвідувач міг практично зануритися в їх середовище проживання. Якщо раніше гості зоопарку могли бачити тварин з безпечної відстані фронтально через прути, то тепер вони зможуть спостерігати за їхнім життям з кількох точок, розташованих на різних рівнях навколо вольєрів, і максимально близько. Це створить у відвідувачів ефект повної присутності.

«У Черкаському зоопарку вже реалізований проект з реконструкції опалення вартість в 2 мільйони гривень, наступний проект «Земля ведмедів і вовків» знаходиться на етапі втілення. Після завершення реконструкції, яка відбувається за кошти корпорації ROSHEN, а це близько 17 мільйонів гривень, звіринець може претендувати на звання найкращого в Україні», – зазначає Євгеній Ван.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #зоопарк #модернізація #євгенійван
Оголошення
live comments feed...