• Головна
  • Міський голова Черкас наспіх прокоментував рік роботи
15:20, 17 листопада 2016 р.

Міський голова Черкас наспіх прокоментував рік роботи

Хоча б коротко розповісти про позитиви і негативи в роботі, які б виокремив для себе міський голова Черкас Анатолій Бондаренко за рік роботи, – з таким проханням звернувся журналіст «Прочерку» сьогодні до мера у перерві сесійного засідання.

Нагадаємо, що сьогодні – 17 листопада – для мера особливий день, бо рік тому він переміг на виборах ( з чим сьогодні його привітав секретар міськради). Але детальніше про здобутки запитувати не приходиться, бо новий очільник міста не схильний проводити прес-конференції. Тож доводиться шукати інші можливості для спілкування.

– Тільки не псуй йому настрій, – просить, відходячи від мера, прес-секретар мера.

Сам мер нібито й згоджується одразу на розмову.

– Основна проблема, з якою я зіткнувся, це брак кадрів. Не вистачає підрядників, нормальних людей, з якими можна працювати.

– А як щодо досягнень?

– Хай жителі міста оцінюють.

– Але ж все таки, ви ставили собі певні завдання…

– Список був великий, так. Не все вдалося зробити. Але багато чого ми й зробили. Це ті ж тролейбуси, ті ж ділянки доріг, які вдалося закінчити. І будемо далі працювати над дорогами. Спрямували великі кошти на галузь освіти, а це і безкоштовний проїзд, і покращення харчування, інші напрацювання. Однак такі речі, які відбулися зараз на сесії, то після такого опускаються руки. Виходить, що за моєю спиною працювала комісія, яка займалася своїми комерційними питаннями.

(Анатолій Бондаренко має на увазі ситуацію, що сталася сьогодні на сесії: він «образився» на комісію, яка контролює закупівлі міськради, - ред.)

– А в вас немає іншого часу для спілкування? – раптом підходить до нас секретар міськради Олександр Радуцький.

У підсумку, він забирає мера на розмову.

Ми ж сподіваємося, що з нагоди своє річниці мер таки колись проведе прес-конференцію, щоб ЗМІ могли задати всі питання, що цікавлять журналістів і аудиторію. А їх накопичилося чимало…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #мер #анатолійбондаренко #рікроботи
Оголошення
live comments feed...