![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Стрілецький узвіз буде під тротуарною плиткою (ФОТО)
На початку листопада на Стрілецькому узвозі, що на Митниці, почали укладати тротуарну плитку. Завершити роботи підрядники мають до кінця року. Про це у коментарі сайту vikka.ua повідомив начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко.
"З водопроводом, який проходить під спуском, вже розібралися, однак в ході виконання робіт виявили, що газова труба потребує ремонту. Зараз там працюють газовики, тому є певна затримка", – зазначає чиновник.
Наразі підрядники завезли будівельні матеріали, тротуарну плитку та частково облаштували нижню частину узвозу.
За словами Сергія Отрешка, тут облаштують сходи та перила, а також доведуть до ладу вже існуюче освітлення. Усе обійдеться бюджету у 700-800 тисяч гривень.
![Спуск-1 Спуск-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спуск-1
![Спуск-2 Спуск-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спуск-2