Гірлянди на новорічну ялинку коштуватимуть Черкасам близько 400 тис грн

Новорічну ялинку, яка цього року розташовуватиметься на Соборній площі, прикрасять новими гірляндами. На нові ялинкові прикраси з міського бюджету вже виділили 400 тис. грн. Про це кореспонденту УНН-Центр розповів директор КП “Міськсвітло” Віталій Терьохін.

“Станом на сьогодні з міського бюджету вже виділено на ялинкові прикраси близько 400 тисяч гривень. Також відповідно до затвердженого новорічного дизайну міста, має бути прикрашена й головна вулиця Черкас – бульвар Тараса Шевченка. Якщо на виконкомі ухвалять рішення й виділять кошти на закупівлю новорічних гірлянд, то бульвар Шевченка прикрасять гірляндами по обидва боки: від вулиці Михайла Грушевського до мікрорайону „Митниця“. Прикрасити новорічними кульками планують і пішохідну зону між каштанами. Очікувана вартість прикрас для вулиці – близько 1 мільйона 300 тисяч гривень”, – розповів В. Терьохін.

За словами посадовця, заявка на прикраси для новорічної ялинки вже подана через систему Прозорро, також заявку подали й на очікувану вартість прикрас для вулиці. Приступати до прикрашання міста планують одразу по завершенню процедури закупівель.

Як розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук, 70% іграшок для ялинки також надасть обласна адміністрація. Крім того, сьогодні або завтра обласна та міська влада обговорять завдання, які необхідно виконати для підготовки до новорічних свят.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси новорічнаялинка гірлянди коштизбюджету
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии