• Головна
  • В «Оршанці» виставили на показ сучасну військову техніку та зброю (ФОТО)
15:00, 13 листопада 2016 р.

В «Оршанці» виставили на показ сучасну військову техніку та зброю (ФОТО)

З метою переоснащення підрозділів охорони кордону прикордонним відомством проводиться робота по закупівлі за бюджетні кошти та отриманні в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги новітніх зразків техніки, у тому числі і вітчизняного виробника.

Для цього Державна прикордонна служба України проводить постійну роботу із вивчення нових зразків техніки, які можуть бути закуплені та прийняті на озброєння. Основна умова – надійність та максимальне пристосування техніки під виконання завдань з охорони та захисту державного кордону, а також завдань логістичного забезпечення.

Техніка-1

Техніка-1

Тому позавчора в рамках проведення збору з керівним складом підрозділів  інженерно-технічного забезпечення, спільно з вітчизняними виробниками техніки, організовано презентацію 25 нових і модернізованих зразків транспортних засобів та спеціальної техніки. Презентація проводилась на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Участь у презентації взяли понад 60 представників вітчизняних виробників.

Випробування машин було здійснено подоланням водних перешкод та крутих схилів, пересування по трасі підвищеної складності.

Техніка-2

Техніка-2

– Ми постійно здійснюємо пошук нових зразків техніки та спорядження. Для прийняття на озброєння зразки повинні проходити тестові випробовування. Без такого попереднього вивчення прийняття на озброєння не можливе. Сьогоднішні заходи направленні на вивчення тактико-технічних характеристик, основних вузлів та агрегатів. Наступний етап вивчення проходитиме безпосередньо в підрозділах, які виконуватимуть завдання по охороні державного кордону, – розповів директор Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Олександр Гура.

Крім цього, прикордонники також перевіряли технічний стан, комплектацію, стан і розміщення комплекту запчастин, приладдя та  документацію. За результатами випробувань буде визначено, чи можуть ці автомобілі використовуватися в майбутньому для посилення підрозділів Державної прикордонної служби України, в тому числі у зоні АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оршанець #виставка #сучаснатехінка #озброєння
Оголошення
live comments feed...