• «Черкаські Мавпи» перемогли «Миколаїв»
11:50, 13 листопада 2016 р.

«Черкаські Мавпи» перемогли «Миколаїв»

У Черкасах в ПС «Будівельник» БК «Черкаські Мавпи» зустріли  БК «Миколаїв». Про це повідомляє прес-служба клубу.

Із самого початку матчу команди побігли вперед, а рахунок у зустрічі відкрив досвідчений Олександр Сізов. Далі Чумаков додав ще два бали, а корабели допустили кілька втрат – чим і скористалися господарі паркету, щоб піти у відрив на старті зустрічі. Як результат 18:9 для «Мавп» після першої десятихвилинки.

Другий період знову активніше почали черкасці: спочатку все той же Сізов виконав перехоплення, а Девіс додав два, після цього вже сам Олександр відзначився набраними балами. Проте в середині десятихвилинки гравці з «Миколаєва» таки змогли підібрати ключики до захисту білих та до кінця періоду скоротили різницю до 7 балів – 32 : 25.

Після великої перерви «Миколаїв» зумів зробити камбек завдяки відмінній грі бігменів – Кушнірова, а також Анікієнка, який змінив його в другій частині третього періоду. «Мавпи» незібрано зіграли в захисті і дозволили гостям мінімально вийти вперед перед початком заключної десятихвилинки – 50 : 52.

Ключовим у четвертому перiодi став вдалий відрізок в атаці у виконанні Ігоря Чумакова, який спочатку закинув триочковий, а потім заробив на собі фоли і вивів господарів вперед. Після цього «Мавпи» зуміли втримати перевагу і відзахищатися зі снайперами гостей під час останньої вирішальної хвилини матчу. У підсумку, 67 : 63, «Черкаські Мавпи» переривають триматчеву серію поразок у Суперлізі Парі-Матч.

«Мавпи» свій наступний матч проведуть 20-го листопада на майданчику луцького «Волиньбаскету». «Миколаїв» 18-го листопада вдома зіграє проти чемпіона України «Хіміка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію