• Головна
  • У пошуках нової роботи безробітні черкащани віддали перевагу переробній промисловості та торгівлі
13:00, 13 листопада 2016 р.

У пошуках нової роботи безробітні черкащани віддали перевагу переробній промисловості та торгівлі

Протягом поточного року найбільше безробітних черкащан знайшли собі нове місце роботи у переробній промисловості та в галузі торгівлі і ремонту транспортних засобів. Про це свідчить статистика Черкаського міського центру зайнятості, – пише УНН-Центр.

За 10 місяців року на підприємства переробної промисловості працевлаштовано 521 безробітного з Черкас та трохи менше – 496 осіб – в торгівлю та автомайстерні. В галузі охорони здоров’я та соціального захисту знайшли роботу 194 жителі міста, майже вдвічі менше – 108 осіб – в освіті. Близько сотні безробітних влаштовані у транспорті, будівництві, державному управлінні та обов’язковому соцстрахуванні, адміністративному та допоміжному обслуговуванні (101, 94, 89, 88 осіб відповідно).

Найменше – всього три особи – знайшли нові робочі місця у добувній промисловості та розробленні кар’єрів.

“На жаль, ми не маємо можливості проаналізувати, скільки було охочих працювати, приміром, в торгівлі й скільки отримало роботу в цій галузі, оскільки керуємося не стільки бажанням безробітного, скільки поняттям „підходящої роботи“ для нього”, – пояснила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробітнічеркащани #пошукироботи #переробка #торгівля
Оголошення
live comments feed...